Zabawa, zabawa

Zabawa, zabawa

Jan. 04, 2019 88 Min.
Twoja ocena: 7
8.2 6

Video trailer

Opis filmu

Czterdziestoletnia Dorota pełni funkcję prokuratora, ma też problem z nadmiernym spożywaniem alkoholu. Jak sama twierdzi – pije „by nie zwariować”. Często zasłania się immunitetem, by ukryć występki popełnionie pod wpływem alkoholu. Pomaga jej w tym również mąż, będący znanym politykiem. Magda jest studentką, która lubi ostro imprezować, mimo to ma dobre wyniki w nauce i wspaniałą pracę, dlatego nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Teresa jest cenionym chirurgiem, dla niej każdy powód jest dobry, by uraczyć się szklaneczką czegoś mocniejszego. Nawet w pracy pozwala sobie na wypicie alkoholu, mimo że jest ordynatorem szpitala dziecięcego. Niebawem w życiu wspomnianych bohaterek nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy mając wsparcie najbliższych uda im się przezwyciężyć nałóg?

 

Zabawa, zabawa
Oryginalny tytuł Zabawa, zabawa

Podobne

Carte Blanche
Zaćma
Listy do Julii
Capote
Mój brat – Bruce Lee
Amerykański żigolak
Smoleńsk
Demon
Z archiwum X: Chcę wierzyć
Do nieba
Pierwszy Człowiek
Przemytnik

 • corsario Styczeń 16, 2019 Odpowiedz

  Kiedyś był film „Tylko strach” (1993) o alkoholizmie u kobiet, ze świetną rolą Anny Dymnej. „Zabawa zabawa” to już drugi film o takiej tematyce, ze świetną rolą Dębskiej. Film dobrze oddaje realizm, na pewno wart obejrzenia.

 • Majka Styczeń 26, 2019 Odpowiedz

  Po tym filmie czuję jeden wielki żal wobec tych ludzi.
  Scena końcowa jakby nie dokończona, pozostawia niedopowiedzenia, można się jedynie domyślać, jak znowu potoczą się ich losy…

 • Juri Luty 8, 2019 Odpowiedz

  Film niby okej, ale strasznie irytujące były role policjantów. Za to gra głównych bohaterek to najmocniejsza strona tego filmu.

 • Skrobek22 Luty 16, 2019 Odpowiedz

  Średniak, ale warty obejrzenia.

 • Kris Luty 19, 2019 Odpowiedz

  Temat zawsze aktualny…

Skomentuj

Twoje imię *
Wpisz imię które będzie widoczne w komentarzu
Email *
Twój adres e-mail nie będzie widoczny
Twoja strona www (opcjonalnie)